Неділя, 21.07.2019, 10:43
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Вас вітає Верхівцевський НВК!

Меню сайту
Пошук
Вхід на сайт
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 185
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
 • Офіційьний блог
 • uCoz Спільнота
 • FAQ по системі
 • База знань uCoz
 • Освітня програма на 2018-2019 навчальний рік

  Освітня програма – це єдиний комплекс освітніх компонентів, спланованих і організованих закладом загальної середньої освіти для досягнення учнями результатів навчання. Основою для розроблення освітньої програми є Державний стандарт загальної середньої освіти відповідного рівня.

  Освітня програма КЗ Верхівцевського НВК містить:

  • загальний обсяг навчального навантаження та очікувані результати навчання здобувачів освіти;
  • вимоги до осіб, які можуть розпочати навчання за програмою;
  • перелік, зміст, тривалість і взаємозв’язок освітніх галузей та предметів, логічну послідовність їх вивчення;
  • форми організації освітнього процесу;
  • опис та інструменти системи внутрішнього забезпечення якості освіти;
  • інструментарій для здійснення моніторингу якості реалізації освітньої програми.

  Освітня програма КЗ Верхівцевського НВК – це сукупність освітніх програм різного рівня навчання. Ці програми є спадкоємними, кожна наступна програма базується на попередній. У свою чергу, програма кожного рівня навчання у спрощеному вигляді являє собою сукупність предметних основних і додаткових освітніх програм, а також опис технологій їхньої реалізації. Освітня програма КЗ Верхівцевського НВК обґрунтована особливостями зовнішнього середовища навчального закладу, його можливостями, історично сформованим місцем закладу в освітньому просторі міста та району.

  Демократичні перетворення в Україні обумовили глобальні зміни у філософії освіти, визначенні її мети, завдань, методів діяльності. Освіта ХХІ століття – це освіта, в центрі якої перебуває людина, неповторність її внутрішнього світу. Концептуальна модель КЗ Верхівцевського НВК «Школа почуттів, школа діалогів, школа успіху» передбачає створення такого освітнього середовища, де учень повноцінно живе, проектує своє майбутнє, де відбувається розвиток усіх складових самовдосконалення його особистості, у першу чергу потреби у самоствердженні та самореалізації, що є невід’ємною частиною соціального становлення сучасної людини. Задля розв’язання цих складних проблем у навчальному закладі було створено науково-методичний проект «Реалізація моделі «Школи почуттів, діалогів, успіху» в умовах гуманізації освітнього середовища». У навчальному закладі активно впроваджуються інноваційні гуманістичні підходи до навчання та виховання підростаючого покоління, відбуваються кардинальні зміни в ідеології виховання, власне перехід від авторитарної до гуманістичної, особистісно орієнтованої педагогіки, педагогіки життєтворчості. Гуманні цінності й відповідні їм норми є тим культурним кодом, який впливає на спрямованість і характер потреб, цілей, інтересів особистості, визначає повсякденну поведінку й регулює взаємини людей, забезпечує раціональність і людяність їхнього способу життя, а отже, життєздатність суспільства.

  Ознайомитися з проектом

  Освітня програма школи І ступеня (1 клас)

  Освітня програма школи І ступеня (2-4 клас)

  Освітня програма школи ІІ ступеня

  Освітня програма школи ІІІ ступеня (10 клас, профільна освіта)

  Освітня програма школи ІІІ ступеня (11 клас, профільна освіта)

  Освітня програма КЗ Верхівцевського НВК була схвалена педагогічною радою навчального закладу та затверджена керівником. З метою аналізу результативності та якості реалізації освітньої програми на рівні школи було розроблено цільовий проект «Моніторинг якості освіти», який передбачає ефективне відслідкування стану освіти у закладі, аналітичне узагальнення, розробку прогнозу і забезпечення розвитку навчального закладу.

  Ознайомитися з проектом