ШКІЛЬНИЙ САЙТ - Концепція розвитку

КЗ Верхівцевський НВК

П`ятниця, 09.12.2016, 18:27

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Концепція розвитку | Реєстрація | Вхід

Концепція розвитку КЗ Верхівцевського НВК

На 2011-2016 роки

Вступ.

         Концепція розвитку спрямована на реалізацію Конституції України, Національної доктрини розвитку освіти, Концепції національного виховання, освітнього напрямку Державної програми „Освіта. Україна ХХІ століття” і розроблена на основі Законів України „Про освіту”, „Про загальну середню освіту”, Положення про середній загальноосвітній навчально-виховний заклад.  

         Концепція враховує потреби сучасного українського суспільства, умови його інтеграції в  європейське і світове співтовариство, соціальне замовлення в період оновлення. У зв’язку з цим в її основу покладено наступні ідеї: гуманізація освіти, врахування традицій української педагогіки, соціалізація, нероздільність навчання і виховання, формування цілісної і розвиненої особистості, виховання життєтворчості.

          Концепція спрямована на формування у дитини цілісної картини світу, духовності, культури особистості і розвиток креативного мислення. Вона охоплює всі сфери шкільного життя, весь навчально – виховний процес, де в центрі уваги стоїть особистість учня з її інтелектуальним, фізичним та творчим потенціалом. нероздільність навчання і виховання, що полягає в їх органічному поєднанні, , формуванню цілісної та розвиненої особистості.

          Концепцію  складено з урахуванням сучасних завдань перебудови змісту освіти й виховання в державі і спрямовано на формування інтелектуального і культурного потенціалу, забезпечення умов для самовдосконалення особистості і її творчих здібностей.

Три головні компоненти, які є основою діяльності педагогічного колективу:

1. Виховання серця – духовний, або чуттєвий аспект. Школа почуттів

2. Моральне й етичне виховання – етичні стосунки, засновані на взаємостосунках учасників навчально – виховного процесу. Школа діалогу.

3. Накопичення знань – сплав розуму та волі, спрямований на удосконалення людської діяльності, вибору успішної професії. Школа успіху.

Місія школи

Школа – це майстерня. Тут вчителі й учні вчаться діалогу, партнерству й демократії, умінню досягати успіху в житті.

Школа – це місце, де самореалізуються творчі здібності, формуються почуття власної гідності й відповідальності, панують толерантність, взаємоповага, любов

читати далі

 

 

Меню сайту

Календар

«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 143

Друзі сайту

Годинник

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0