Що найважливіше для підлітка? - Форум

КЗ Верхівцевський НВК

П`ятниця, 09.12.2016, 18:24

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Що найважливіше для підлітка? - Форум | Реєстрація | Вхід

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Test category » Test forum » Що найважливіше для підлітка? (Загальна хар-ка соціальної ситуації та особливостей підлітка)
Що найважливіше для підлітка?
Werchowzewosk1Дата: Четвер, 10.03.2011, 09:48 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Администраторы
Репутація: 1
Статус: Offline
Основні психологічні новоутворення підліткового віку, становлення самосвідомості та почуття дорослості. Перебудова взаємин з однолітками. Особливості спілкування з однолітками в підлітковому віці, дружба в житті підлітків, взаємини хлопців та дівчат. Стосунки з дорослими. Криза “тринадцяти років”. Розвиток пізнавальних процесів (уваги, відчуттів і сприймань, пам’яті, мислення, мовлення, уяви), формування їх довільності. Особливості учбової діяльності підлітків. Інтелектуальний розвиток. Розвиток почуття дорослості як специфічного новоутворення самосвідомості підлітків. Особливості самооцінки. Емоційно-вольова сфера підлітків. Особливості морального розвитку. Афект неадекватності, фрустрації як характерні прояви підліткового віку. Інтереси та спрямованість особистості, формування життєвих цінностей. book
Прикріплення: 8967360.jpg(87Kb)

Gromer16Дата: Четвер, 10.03.2011, 10:10 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
respect для мене найважливіше напевно це спілкування с однолітками та й з дорослими я теж дуже часто спілкуюсь, адже від дорослих я отримую дуже багато корисної інформації. biggrin Ще я дуже багато провожу часу на сайтах для спілкування (spaces.ru, vkontakte.ru, gromer.at.ua, tabor.ru, rugame.mobi і т.д.) icecream cool up teehee

DARK_PUNKДата: Четвер, 10.03.2011, 10:25 | Повідомлення # 3
Рядовий
Репутація: 0
cool cool cry angry cool biggrin для мене найважливіше напевно це спілкування с однолітками та й з дорослими я теж дуже часто спілкуюсь, адже від дорослих я отримую дуже багато корисної інформації. Ще я дуже багато провожу часу на сайтах для спілкування (spaces.ru, vkontakte.ru, gromer.at.ua, tabor.ru, rugame.mobi і т.д.)І слухати рок, та гуляти з друзями! tongue wacko wink surprised smile sad sad

UnDeRWoRLdДата: Четвер, 10.03.2011, 10:29 | Повідомлення # 4
Рядовий
Репутація: 1
Для мене найважливіше - це друзі, які підтримають мене, навчання и розуміння батьків smile

Форум » Test category » Test forum » Що найважливіше для підлітка? (Загальна хар-ка соціальної ситуації та особливостей підлітка)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Меню сайту

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 143

Друзі сайту

Годинник

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання